درباره درمانگاه شبانه روزی درنیان

درمانگاه شبانه روزی درنیان در سال ۱۳۹۳ با سرمایه گذاری بخش خصوصی در راستای تشخیص و درمان و ارتقاء سلامت مراجعین در خیابان شیخ هادی، منطقه جمهوری و حافظ، در شهر تهران توسط شرکت گروه پزشکی درنیان طب تاسیس و شروع به فعالیت نمود. هدف اصلی موسسین این مرکز درمانی، ارایه شبانه روزی خدمات تشخیصی، درمانی با بالاترین سطح کیفی می باشد؛ سعی گردیده همواره خدمات این مرکز همگام با استانداردهای روز سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت در حیطه سلامت بوده و از این رو همواره در حال ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت خدمات می باشد.

بخش های درمانگاه درنیان

این مرکز شامل بخش های اورژانس شبانه روزی، کلینیک دندانپزشکی عمومی و تخصصی، داروخانه شبانه روزی، آزمایشگاه تشخیص طبی، فیزیوتراپی، کلینیک های ت خصصی و فوق تخصصی از جمله جراحی زنان و زایمان، غدد و متابولیسم، گوش و حلق و بینی، ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک، داخلی، اورولوژی، روانپزشکی و روانشناسی، قلب و عروق، پوست و مو وزیبایی، مغز و اعصاب، ارتوپدی می باشد.

مشاهده تمامی بخش های درمانگاه درنیان

اورژانس

EMS

آزمایشگاه

LABORATORY

فیزیوتراپی

PHYSIOTHERAPY

دندانپزشکی

DENTAL CLINIC

کلینیک های
تخصصی

SPECIALITY CLINICS

اورژانس

EMS

آزمایشگاه

LABORATORY

فیزیوتراپی

PHYSIOTHERAPY

دندانپزشکی

DENTAL CLINIC

کلینیک های تخصصی

SPECIALITY CLINICS

راه های ارتباط با ما

از روش های روبه رو با ما در ارتباط باشید

خدمات درمانگاه درنیان

برخی از خدمات قابل ارایه در درمانگاه شبانه روزی شامل ویزیت پزشک عمومی در اورژانس شبانه روزی، تزریقات و سرم تراپی، بخیه و پانسمان، ترمیم ریشه دندان، پر کردن دندان، جراحی های لثه، گذاشتن ایمپلنت های دندانی، کشیدن دندان، تست های آزمایشگاهی از جمله بیوشیمی، قند خون، هورمونی، ادرار و مدفوع، میکروب شناسی، چکاب سلامت، انجام فیزیوتراپی و CPM، ماساژ درمانی، طب سوزنی، الکتروتراپی، مکانوتراپی، لیزر های کم توان و پرتوان فیزیوتراپی، ویزیت پزشکان متخصص و فوق تخصص، انجام پاپ اسمیر، تست های سلامت زنانگی، کرایو تراپی، کنترل بیماری های غدد و متابولیسم و دیابت، شستشوی گوش، کنترل فشار خون، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، تزریقات زیبایی ژل و بوتاکس، برداشتن خال و تکمه های پوستی، کرایو تراپی، نوار مغز، نوار عصب و عضله، تزریقات داخل مفاصل می باشند. بیش از 30 نفر پزشکان عمومی، متخصص و فوق تخصص، پیراپزشکان در درمانگاه شبانه روزی درنیان در حال طبابت و فعالیت بوده که اغلب این افراد دارای رتبه های علمی و پژوهشی معتبر کشوری و با تجربه های زیاد می باشند. مهمترین افق پیشروی درمانگاه شبانه روزی درنیان کسب رضایت مندی و تکریم مراجعین محترم در راستای ارایه خدمات درمانی هر چه بهتر می باشد. امید است با راهنمایی و پیشنهادات سازنده خود، ما را در رسیدن به اهداف درمانگاه همراهی نمایید.